Чого очікувати від курсу долара у жовтні – думка аналітиків Concorde Capital

Євгенія Ахтирко, аналітик інвестиційної компанії Concorde Capital, коментує, яким може бути  курс долара в жовтні

Євгенія Ахтирко, аналітик інвестиційної компанії Concorde Capital (Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа), коментує для UBR, яким може бути курс долара у жовтні та від яких факторів це залежить.

Так, на думку Євгенії,  у жовтні не варто очікувати на будь-які психологічні фактори, котрі вплинуть суттєво на курс гривня/долар. Такі фактори скоріше були можливими у вересні, проте нічого подібного не спостерігалося. Валюти було вдосталь. І навіть більше, аніж потрібно. Поки що зберігається рівновага попиту та пропозиції. Проте ми очікуємо, що в жовтні попит на валюту стане більш жвавим.

Що стосується пропозиції долара та євро, то вона вірогідно буде скорочуватися, що може спровокувати здешевлення гривні. Навіть не зважаючи на валютні надходження з боку агровиробників.

Експерти очікують, що  надходження від експорту у жовтні не будуть такими ж високими як у попередні місяці. Кон’юнктура на зовнішніх ринках змінюється на гірше для наших експортерів. З іншого боку аграріям потрібно буде сезонні закупки. І вони виходитимуть на ринок з валютою.

Євгенія Ахтирко вважає, що у жовтні курсовий коридор складатиме 26,8-27 грн/$.

Прокоментувала для UBR.ua Євгенія Ахтирко, аналітик інвестиційної компанії Concorde Capital (Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа)

https://ubr.ua/finances/exchangemarket/samojblahoprijatnojdljahrivnybudetvtorajadekadakakimbudetkursdollaravoktjabre-4007735

This post is also available in: Ru