В Україні запрацював ринок землі. Що на ньому відбувається?

Володимир Радько, Керівник проекту KupiPai, онлайн-платформи для купівлі та продажу земельних ділянок, коментує, що наразі відбувається на ринку землі 

У липні цього року в Україні запрацював ринок землі. Що на ньому відбувається? Прокоментував для «Перша шпальта» Володимир Радько, Керівник проекту KupiPai онлайн-платформи для купівлі та продажу земельних ділянок (платформу запустила інвестиційна компанія Concorde Capital).

Якщо коротко охарактеризувати ситуацію на рику землі: попит є, проте пропозицій не так багато.

Зараз ми маємо понад 2 тисячі зареєстрованих інвесторів – людей, котрі готові придбати земельні ділянки. Проте закрито наразі не так багато угод. Так, інвестори обирають найвигідніший варіант з високим рівнем прогнозованого доходу. Якщо доходність нижче за 7%  – така земельна ділянка не дуже швидко може бути продана на нашій платформі.

Володимир наголошує, що купівля землі – це інвестиція, котра не поступається за своєю дохідністю інвестиції у купівлю нерухомості.

Платформа KupiPai об’єднує три сторони угоди: 1-власника земельної ділянки, 2-агрохолдинг, котрий обробляє земельну ділянку, і 3-власне самого покупця.

Детальніше – дивіться у випуску «Перша шпальта» на YouTube https://youtu.be/nFQdHUTtn9s