Ігор Мазепа про інвестиції Concorde Capital у видобуток бурштину в Україні

Ігор Мазепа, Генеральний директор інвесткомпанії Concorde Capital, розповідає про інвестиції у видобуток бурштину в Україні

Наприкінці червня компанія «Центр «Сонячне Ремесло» розпочала видобуток бурштину-сирцю на своєму родовищі біля смт Володимирець (Рівненська обл.).

«Ми з Concorde Capital інвестували ще в один яскравий проект – видобуток бурштину. Ми інвестували понад 7 млн доларів у цей бізнес. Отримавши всі необхідні ліцензії та дозволи, «Центр «Сонячне Ремесло»* розпочав видобуток бурштину в Рівненській області», – розповів Ігор Мазепа, Генеральний директор Concorde Capital.

«Важливо, що саме «Центр «Сонячне Ремесло» став першою приватною компанію, котра легально займається видобутком бурштину в Україні. Також хотів би ще раз наголосити на важливості легалізації ринку видобутку бурштину в Україні, адже від цього виграють усі: держава отримає податки, компанії зможуть заробляти, а люди отримають роботу», – наголосив Ігор Мазепа.

Детальніше читайте на сайті Concorde Capital https://concorde.ua/ua/press/item_77805/

Джерело відеосюжету: випуск програми Факти ICTV https://www.youtube.com/channel/UCG26…

*ТОВ «Конкорд Консалтинг» (входить до складу групи компаній Concorde Capital Ігоря Мазепи) є мажоритарним акціонером ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло».

Більше коментарів та новин від Ігоря Мазепи – на його YouTube каналі https://www.youtube.com/channel/UCqkIbWCqsBvJ5AHQ4Mo3Fsg