Чому дорожчає долар – думка аналітиків Concorde Capital

Евгенія Ахтирко, аналітик Concorde Capital, розповідає, які фактори впливають на нинішнє подорожчання долара

Евгенія Ахтирко, аналітик Concorde Capital, розповіла Українським Новинам, які фактори впливають на нинішнє подорожчання долара.

«Очевидно, що продавці валюти перехопили перевагу минулого тижня в четвер, скориставшись рішенням Нацбанку залишити незмінною облікову ставку на рівні 7,5%.

Не виключено, що впливові гравці валютного ринку скористалися цим моментом для спекулятивних операцій, продаючи валюту, котра була куплена раніше за нижчим курсом. Швидше за все, девальваційний тиск на ринку на поточному тижні буде також підтримуватися новиною про рішення ФРС про посилення політики, що відразу ж привело до подорожчання долара на валютних ринках світу», – зазначила Евгенія Ахтирко.

«В Concorde Capital ми схильні розглядати поточну ситуацію на ринку як корекцію, яка рано чи пізно повинна була статися, оскільки зміцнення гривні з початку місяця було занадто стрімким.

Якщо ж говорити про ситуацію на валютному ринку в червні в цілому, то можна сказати, що тренд помірної ревальвації продовжився. Очікування на кінець року 28,2 UAH / USD”, – підсумувала Евгенія Ахтирко.

Прокоментувала для «Український Новин» Евгенія Ахтирко, аналітик інвестиційної компанії Concorde Capital (Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа).

Джерело: https://ukranews.com/ua/news/784293-finansysty-sprognozuvaly-kurs-gryvni-do-kintsya-roku

This post is also available in: Ru