Ігор Мазепа

Засновник, Генеральний директор Concorde Capital

Ігор Мазепа

Інвестбанкір, бізнесмен

Ігор Мазепа є засновником та генеральним директором інвестиційної  компанії  Concorde Capital.  Компанія була заснована 2004 року і надає брокерські та інвестиційно-банківські послуги. Concorde Capital залучив понад $3 млрд. інвестицій для українських компаній за більш ніж 16 років своєї роботи.

Інвестиційні проекти

Ігор Мазепа виступає інвестором у низці проектів:

  • Медична мережа «Добробут» – мережа приватних медичних клінік
  • GoodLife Park – елітне котеджне містечко у Вишгородському районі Київської області
  • SHELEST – заміський комплекс у Вишгородському районі Київської області з готелем, рестораном та івент-холом.
  • Активи у галузі виробництва цементу, бетону та інших будівельних матеріалів (ПРАТ «Кривий Ріг Цемент»).
  • Компанія – провідний європейський гравець на ринку онлайн-торгівлі в сегменті косметичних товарів (MAKEUP).
  • Компанія з видобутку бурштину (ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло»).
  • Компанія з видобутку нафти та природного газу (ТОВ «Навігатор Майницьке»).
  • Компанія, котра займається постачанням теплової енергії, а також реконструкцією старих та встановленням нових модульних котелень (Група компаній «Енергозбереження»).

Захоплення

Біг, плавання, гребля , яхтинг, велоспорт, лижі – чи не найбільш улюблені види спорту Ігоря Мазепи. Також він захоплюється гірським туризмом: підіймався на гори Монблан, Казбек, Атлас, Кіліманджаро. Ігор багато подорожує та пілотує гвинтокрил.

УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТАХ

Ігор Мазепа виступає головою ради громадської організації «Ціна держави», котра займається підвищенням обізнаності українців щодо питань державної економічної політики. Сприяючи, тим самим, демократичним та ринковим змінам в Україні.

Ігор Мазепа підтримує розвиток молодіжного спорту. Він є спонсором дитячо-юнацької спортивної школи «Київ», де займаються академічною греблею майже 100 дітей. Також Ігор підтримує благодійні проекти, котрі націлені на допомогу хворим дітям та людям, котрі опинилися у скрутних життєвих умовах.

Concorde Capital’s Reception

Майже щорічно, починаючи з 2013 року, Ігор Мазепа проводить Concorde Capital’s Reception – бізнес-заходи, в яких приймають участь представники бізнесу та інвестиційного співтовариства. У 2012-2017 роках почесними гостями Ігоря Мазепи та Concorde Capital були Домінік Стросс-Кан (французький політик, економіст, директор-розпорядник МВФ у 2008-2011 роках), Річард Бренсон (англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group), Такада Кензо (японський модельєр та дизайнер, засновник бренду Kenzo), Ладо Гургенідзе (державний діяч Грузії, прем’єр-міністр у 2007–2008 роках). У 2018 році почесним гостем Concorde Capital’s Reception став Доктор Мітіо Каку – всесвітньо відомий фізик, візіонер, популяризатор науки.

Ігорь Мазепа та відомий візіонер Доктор Мітіо Каку поговорили про цифрове майбутнє на Concorde Capital Reception 2018

КОМЕНТАРІ ІГОРЯ МАЗЕПЫ

Україні незалежній – 30. Які зміни вже відбулися та що варто змінити

Ігор Мазепа, Генеральний директор та власник Concorde Capital, про те, як змінився бізнес за роки незалежності України та що варто змінити українцям заради власного майбутнього далее…

30 років незалежності

30 років незалежності: оздоровлення фінансової системи, цифровізація послуг та цілий клас олігархів з 90-х

Ігор Мазепа, Генеральний директор та власник Concorde Capital, про головні досягнення за часи незалежності України далее…

Платформа KupiPai забезпечить швидкий та надійний процес купівлі-продажу сільгоспземель

Ігор Мазепа, Генеральний директор Concorde Capital, впевнений, що запущена його компанією онлайн-платформа KupiPai забезпечить швидкий та надійний процес купівлі-продажу земельних ділянок
далее…

This post is also available in: Ru En

© Copyright Concorde Outlook. 2018