Україні незалежній – 30. Які зміни вже відбулися та що варто змінити

Ігор Мазепа, Генеральний директор та власник Concorde Capital, про те, як змінився бізнес за роки незалежності України та що варто змінити українцям заради власного майбутнього

Ігор Мазепа, інвестиційний банкір, Генеральний директор та засновник компанії Concorde Capital, прокоментував для видання Liga.net, як, на його думку, змінився бізнес за роки незалежності України та що варто змінити українцям задля власного майбутнього.

Як змінився бізнес за 30 років незалежності України?

Наш Генеральний директор Ігор Мазепа долучився до проекту Ліга до 30-річчя незалежності України.

Ігор відзначив, що чимало змін відбулися: швидкість передачі інформації, способи комунікації, ринкова інфраструктура. Окремо Ігор відзначив банківський комплаєнс. На його думку в Україні самий лютий з усіх комплаєнсів у світі.

Що би порадив Ігор собі початківцю?

В мене нема того, про що жалкую. Кількість експериментів, котрі ти робиш, вони насправді додають багато чого корисного твоїй бізнес-ідеї.

Чому Ігор Мазепа займається бізнесом зараз?

Це та історія, котра мене драйвує. Гроші – це, звісно, важлива річ, проте не головна. Особисто я задумуюся, що окрім примноження власного капіталу я можу зробити як бізнесмен. І я долучаюся до соціальних проектів, котрі змінюють країну на краще.

Що би Ігор Мазепа змінив в Україні?

Треба змінити спосіб мислення українців. Тому що північний сусід, спека на вулиці, погана регуляція.. Це все – другорядне. Головне – наша впевненість у собі і готовність змінювати власне життя.

Проект Liga.net, приурочений до 30-річчя незалежності України.

Відео дивіться тут https://www.youtube.com/watch?v=9nEBcownlzc