За скільки можна продати готель «Козацький» в Києві у разі приватизації

Керуючий директор інвестиційно-банківського департаменту Concorde Capital Сергій Чуйкин розповів Mind.ua про потенційну інвестиційну привабливість об’єктів держмайна – готелів «Козацький» (Київ), «Власта» (Львів) та «Братислава» (Кривий Ріг).

Із зазначених готелів найвищу інвестиційну привабливість має готель «Козацький» з преміум-локацією на Майдані Незалежності в центрі Києва. За нашими оцінками, його вартість може бути в діапазоні 200-300 млн грн залежно від суми необхідних капітальних витрат на реконструкцію.

Готель «Власта» також може мати попит на ринку, адже у Львові досі відчувається дефіцит якісних «тризіркових» готелів. Але він потребує значних капітальних витрат. Наша оцінка за готель «Власта» – до 100 млн грн.

Готель «Братислава» в Кривому Розі – найменш привабливий об’єкт. По ньому ще складніше дати оцінку, але припускаємо, що він може коштувати в районі 30 млн грн.

При цьому оцінка вартості реконструкції готелів вимагає окремого технічного аналізу й аудиту. З відкритих джерел ми бачимо, що всі готелі – у поганому стані та не відповідають сучасним вимогам і стандартам. Їх точно потрібно буде реконструювати. Думаю, слід виходити з бюджету $20 000-40 000 на номер. Але попри нинішній не найкращій стан готелів на ринку буде інтерес до цих об’єктів у разі продажу.

https://mind.ua/publications/20230429-kozacki-zabavi-yak-fdmu-ta-minoboroni-zmagayutsya-za-goteli

This post is also available in: Ru